Otulina Armaflex ACE Plus to przyjaciel Twojej instalacji

Instalacja

Jesteś posiadaczem firmy budowlanej lub może jesteś w trakcie budowania własnego domu? Nawet jeśli dom jest dopiero planowany, warto uwzględnić najważniejsze elementy już teraz. Instalacje to jeden z cięższych elementów podczas prac budowlanych, ale również wymaga dokładnego obmyślenia. Żeby przedłużyć ich żywotność i usprawnić pracę należy dobrze je zabezpieczyć.

Otulina i mata kauczukowa.

Otulina na rury ma za zadanie ograniczyć utratę ciepła z instalacji. Dzięki energooszczędności wesprzesz swój budżet i środowisko, a Twoje rury dodatkowo będą chronione. Skraplająca się para może spowodować wiele szkód, a dzięki otulinie Armaflex ACE Plus nie będziesz musiał się tym martwić. Mata kauczukowa w ten sam sposób zabezpieczy natomiast rury o większej średnicy lub powierzchnie płaskie. Kauczuk to wysokiej klasy tworzywo syntetyczne zapewniające ochronę Twojej instalacji chłodniczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Jest elastyczne, odporne na warunki zewnętrzne i zmiany temperatur.

Dzięki zamkniętej strukturze komórek bardzo dobrze izoluje i dlatego też jest idealnym rozwiązaniem chroniącym instalacje. Armaflex ACE Plus to izolacja posiadająca jeszcze lepsze parametry techniczne, która stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Znakowana jest znakiem CE i podlega ciągłym kontrolom jakości, dzięki czemu możesz być pewien swojego wyboru. Parametry i właściwości ogniowe Armaflex ACE Plus potwierdzone są w Certyfikacie Stałości Właściwości Użytkowych Wyrobu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *