Otulina rur – tego potrzebuje Twoja instalacja

Izolacja rur

Zakładasz instalację w domu i szukasz rozwiązania, które zapewni jej długowieczność i ochronę na lata? Podążanie z duchem nowych rozwiązań i wynalazków sprowadza nas do czasów kiedy ludzie z wyjątkową starannością dbają o środowisko.

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo zanieczyszczona jest nasza planeta i szukamy najlepszych dróg, aby ją ocalić i wspierać. Każdy nowy budynek objęty jest obowiązkiem posiadania certyfikaty energetycznego, dlatego też energooszczędne rozwiązania to coś czego nie może zabraknąć w Twoim domu.

Zapobiegnij stratom energii już dziś.

Nasze instalacje mogą być przyjazne nam i środowisku jeśli tylko zapewnimy im odpowiednie warunki. Otulina rur ograniczy straty ciepła, które mogą sięgać nawet do 90%. Dzięki temu będziesz mógł zmniejszyć ogrzewanie domu do minimum co będzie miało pozytywne skutki zarówno dla Twojego budżetu jak i środowiska. Ponadto zabezpieczy rury przed korozją wynikającą ze skraplania się pary wodnej i warunkami zewnętrznymi. Ograniczenie i zapobieganie wilgoci jest ważne. Skraplająca się woda może powodować zniszczenia w przewodach i sprzętach znajdujących się w pobliżu rur. Korozja na rurach sprzyja uszkodzeniom i skraca żywotność instalacji, dlatego też otulina rur jest ważnym elementem zachowawczym. Pełni więc ważną rolę termiczną, ochronną, a także akustyczną.

Pomaga ograniczyć niechciane i często denerwujące dźwięki wydobywające się z instalacji. Jeśli pragniesz w równie dobry sposób zabezpieczyć także rury o większej średnicy lub powierzchnie płaskie, rozejrzyj się za matą kauczukową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *